A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala - Prita Prita, Boma Qaren


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/03/2018

2018-03-05T19:13:38


Sorry, this song lyrics is not yet available "Prita Prita, Boma Qaren" sung by Daim Lala.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Prita Prita, Boma Qaren".
The music video from Daim Lala attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018