A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Daim Lala - Lotin E Mshefa


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/07/2018

2018-07-07T14:03:16

Music:

Rrahman Kryeziu

Lyrics:

Fatmir Muja

Song from the album:

"Lotin E Mshefa"


Lotin e mshefa
Askush se pa
Po dhimbjes zemer
AHH shka me i ba

Ishim te aferm
Oh deri dje
Sotspo guxoj
Me tpyt kuje

Refx2
Pa fjal m ki lan
Ohh sa ran
Nuk jam msu me u zgju
Pam than te du

Pa faj po qaj
Nuk esht e drejt
Pse um dhe veq lot
Kur ti dhash krejt

Ishim te afert
Oh deri dje
Sot spo guxoj
Me tpyt kuje

Refx4
Pa fjal um ki lan
ohh sa ran
nuk jam msu me u zgju
pam than te du


Lyrics submited by Jetmir Lubovcie-Cards (1)

U krijua nga Azdren 2018-07-13 16:15:22
Pa fjal m ki lan
Ohh sa ran
Nuk jam msu me u zgju
Pam than te du

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018