A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Daim Lala - Nusja Me Duvak


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T15:41:21

Song from the album:

"Lotin E Mshefa""Nusja Me Duvak" is a new song recently added in songs archive sung by Daim Lala.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shkurte Fejza. We wish that's the lyrics you are looking for:

I
E une ste mora nuse me duvak
Por me zemer hajde per marak

Per marak o shpirt aman me dashni
Une pa ty oj zemer hajde sun po rri

Hajde hajde nuse marshalla
Te ka djali hajde me sevda
Syri i goces haj si rrush i zi
Te morri djali hajde me dashni

II
E hidhet vallja aman dore per dore
E po kerceka nusja hajde me dasmore

Bashke me dhandrrin edhe me shoqnine
Te na trashegohet hajde o ky cift i ri

Hajde hajde nuse marshalla
E te ka djali hajde me sevda
Syri i goces hajde o si rrush i zi
Te morri djali hajde o me dashuni.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018