A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Daim Lala - Nanë Moj Nanë


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T15:41:44

Song from the album:

"Lotin E Mshefa""Nanë Moj Nanë" is a new song recently added in songs archive sung by Daim Lala.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shkurte Fejza & Gresa Behluli. We wish that's the lyrics you are looking for:

Nanee moj e shtrejta naneee e shtrejta nane
A sma qep ni xhamadane aman aa sma qep ni xhamadannn

Do ta qep ni xhamadane hejjj amanee e ta heq marakun tane amannee shtatit tanee i rinee tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Naneee mojj e shtrejta naneee q'ma qendisseee xhamadannn

Ta qendis att xhamadaneee ee hejj amanee eee ta heq marakun tanee ee hejj amanee shtatit tanee i rin tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018