A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dame Nick

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Dame Nick is a singer. Në Maj 2009, Dashamir Mehmeti merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Acoustic History". Në Maj 2012, Dashamir Mehmeti merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Matrikola 069532". Në Maj 2015, Dashamir Mehmeti merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Anonym". Më datë 23 Qershor 2017, Dame Nick publikon videoklipin "Era", në bashkëpunim me Alessio. Më datë 28 Nëntor 2017, Hysni Alushi publikon videoklipin "O Vella", në bashkëpunim me Dame Nick. Muzi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr Like

Toney

G-Boy

Binni

H2rap

Bib Kosova

DNP Lugina

Fatlind Duraku

The'good'father

Shoni Shon


Tags: Dame Nick, Dashamir Mehmetis

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018