A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Danny Boy

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Danny Boy is a popular singer of Hip-Hop music. Ai i takon reperëve të gjeneratës së vjetër, ndërsa ka qenë shumë i pëlqyer për këngët e tij ndër vite, dhe disa pjesëmarrje mjaft të suksesshme në festivalin Top Fest. Danny Boy publikon kange te re në vitin 2018, mbas shumë viteve mungesë. Në Maj 2004, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Bounce". Në Prill 2006, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Kritiko". Më datë 3 Maj 2008, Danny Boy publikon videoklipin "Fjal...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enigma

Pancho

Kamali

Pepi

Dj Bussulla

Problemi

Bes

Fresh-P

Fulzan-G

Big Bossidy


Tags: Danny Boy, Dannyboy, Dany Boy

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018