A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dario Zela

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  89
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dario Zela is a popular singer of Pop & Kids music. Në vitin 2014, Dario Zela merr pjesë në Gjeniu I Vogel 6. Në Qershor 2015, Dario Zela merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Hena Capkenia". Në Qershor 2016, Dario Zela merr pjesë në JESC 2016 me këngën "We Need Love". Më datë 9 Korrik 2017, Dario publikon videoklipin "Ndjenje", në bashkëpunim me Elgit Doda. Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda. Videoklipi u prodhua nga Pro Video....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Emin Aliu

Arlind Lamaxhema

Erion Ajro

Loni Haklaj

Turab Hajolli

Abdyl Morina

Sokol Thaqi

Art Hajredini

Flamur Plakaj

Albion Rexhaj


Tags: Dario Zela

Dario Zela in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018