A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea, Anila Dhe Arbi

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Dea, Anila Dhe Arbi is a singers trio of Kids music. Në Gusht 2016, Dea, Anila Dhe Arbi marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Ne Te Tre"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bletëzat


Tags: Dea, Anila, Arbi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018