A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Denisa Dehari - Duam


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2013

2013-09-01T00:00:00

Music & Lyrics:

Qamil Aliu

Arrangement:

Ardian Kastrati

Song from the album:

"Primadonna"

Participating in

Fluturat Kumanove 2013It's a long time that we try finding the lyrics to "Duam" sung by Denisa Dehari.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Denisa Dehari attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Tuna. We wish that's the lyrics you are looking for:

Heshtja me vret me shume
Se nuk flet ajo
Se nuk flet ajo
dhe kur bohet shume zhurme
me shkaterron dhe kjo
me lendon dhe kjo

Ta kam thene une
me gjithe shpirt se ty
te kam brenda vetes
A e shih se kam ndryshu
per ty brenda vetes
Di me dal dhe jashte vetes
une per ty
Ti ca ben per mu
ca ben per mu se di

A do me duash ti njesoj
se kam ndryshu
se une kam ndryshu
a do me duash prape njesoj
sikur une ty te du
une ty te du
a do me dush njesoj njesoj si une

Asgje per te humbur s kam
Duhet ta dish
Duhet ta dish
rrezohem dhe ngrihem prape
se kam motive
Kam nje motive
ta kam thene une me gjithe shpirt
se ty tkam brenda vetes
a e sheh se kam ndryshu per ty brenda vetes
di me dal dhe jashte vetes une per ty
Ti ca ben per mu
Ca ben per mu se di

A do me duash ti njesoj
Se kam ndryshu
Se un kam ndyshu
A do me duash prape njesoj
Sikur une ty te du
Une ty te du
A do me dush njesoj njesoj si une

Asgje jo per mu nuk vlen
sa ty
Brenda trupit tim ti je
a do m dush njesoj

A do me duash ti njesoj
se kam ndryshu
se une kam ndryshu
a do me duash prape njesoj
sikur une ty te du
une ty te du

A do me dush njesoj, njesoj si une
A do me dush njesoj; njesoj si une


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018