A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dervish Kuqi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
Dervish Kuqi is a singer of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Afrim Krasniqi

Sylejman Hoti

Jonuz Delaj

Shani Balaj

Zymer Gashi

Salih Gashi

Ramiz Bytyqi

Mustafe Tahiri

Fadil Nreca

Fatmir Dibra


Tags: Dervish Kuqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018