A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Devis Xherahu - Me Pelqen Ajo  (Feat. Marly)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/06/2016

2016-06-29T11:00:01

Featuring

Marly (Almir Leka)

Music:

Gent Myftaraj


Me pelqen ajo
Nuk e di si do t'ia them
Po me cmend ajo
Shpirtin fal qe prane ta kem

Nuk kam pare jo si syte e saj t'me ngjajne
Sa dua ti provoj buzet e saj
Une po loz ashtu si do ti
Te pelqen te luash e di
Po mendoj ku ke qene ti me pare..

I veshtire do jete, ti e di, une e di, ky fillim(X2)

Ref
Me pelqen ajo (yah miah like dat girlah)
Nuk e di si do tja them(nah miah don no no no)
Po me cmend ajo(yah she drivin me crazeh)
Shpirtin mfal qe prane ta kem(yah miah droppin like this)

Me like da way you wanna shake da body
Me like da way you gotta look'in at me
She nevah stopin when she feelin naughty
Ya girl she be actin naughty
Girlaah, you work da booty boom boom,
You rollinah rollinah makin me zoom
She's hard like morphine imma smoke it up (hard like morphine imma smoke it up)

Ref
Me pelqen ajo (yah miah like dat girlah)
Nuk e di si do tja them(nah miah don no no no)
Po me cmend ajo(yah she drivin me crazeh)
Shpirtin mfal qe prane ta kem(yah miah droppin like this)

Kam nevoje, kam nevoje, kam nevoje, te te ndjej(X4)

Ref
Me pelqen ajo (yah miah like dat girlah)
Nuk e di si do tja them(nah miah don no no no)
Po me cmend ajo(yah she drivin me crazeh)
Shpirtin mfal qe prane ta kem(yah miah droppin like this)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018