A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Ahmetaj

Tags: Dhurata Ahmetaj

Origin: Prizren    Residence:        Age: 25   Zodiac sign: Akrepi  
Dhurata Ahmetaj is a very famous singer in pop music. Dhurata është këngëtare shqiptare e zhanrit "RnB". Sharmi dhe eleganca, zëri e karakteri i fuqishëm – kur flasim për këto tipare, atëherë menjëherë në mendje kemi këngëtaren, që gjithmonë është komplimentuar për dukjen e saj ekstravagante. Fëmijërinë e kaloi në Prizren, pranë familjes së saj. Në shkollë ishte një prej nxënësve më të dalluara, duke pasur sukses të shkëlqyer në të gjitha lëndët. Ajo është dalluar si një vajzë e zgjuar, por jo vetëm...

>> Full biography >>


  • Find Dhurata Ahmetaj on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  220

Dhurata Ahmetaj in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018