A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Ahmetaj

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  224
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dhurata Ahmetaj is a very famous singer of Pop music. Dhurata është këngëtare shqiptare e zhanrit "RnB". Sharmi dhe eleganca, zëri e karakteri i fuqishëm – kur flasim për këto tipare, atëherë menjëherë në mendje kemi këngëtaren, që gjithmonë është komplimentuar për dukjen e saj ekstravagante. Fëmijërinë e kaloi në Prizren, pranë familjes së saj. Në shkollë ishte një prej nxënësve më të dalluara, duke pasur sukses të shkëlqyer në të gjitha lëndët. Ajo është dalluar si një vajzë e zgjuar, por jo vetëm...

>> Full biography >>


Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nita Latifi

Vesa Smolica

Nora Muqaj

Bubulina Krasniqi

Dafina Dauti

Alina Shku

Edita Sopjani

Njomza Vitia

Festina Mejzini

Aurora Susuri


Tags: Dhurata Ahmetaj

Dhurata Ahmetaj in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018