A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dhurata Aliaj & Zef Beka - Motra Per Vellane


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2017

2017-10-09T20:27:02

See Also

Zef BekaIt's a long time that we try finding the lyrics to "Motra Per Vellane" sung by Dhurata Aliaj & Zef Beka.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Dhurata Aliaj & Zef Beka attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018