A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Dhurata DoraTags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi
Origin: Nurnberg      Age: 24   Zodiac sign: Bricjapi  
Dhurata Dora is a very famous singer and songwriter in pop music. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi me 24 dhjetor 1992 ne Nurnberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen , shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit po ashtu ne Gjermani. Dhurata Murturi pasi qe ka qenë dhe ka kënduar ne Gjermani atje Nofken e kisht Dorata me shkurtesa Dora.Dhe kjo ishte arsyja që Dhurata tani të gjith e njohin si Dhurata Dora Tash Dhurata me shume gjendet ne trevat Shqipatare per s... >> Full biography >>
  • Find Dhurata Dora on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  1291 :: Ayo ::  
 :: Veq Ty ::  
 :: Ti Don ::  
 :: Roll ::  
 :: Shume On ::  
 :: Get Down ::  
 :: Vete Kerkove ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote