A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Shumë On” Nga Dhurata


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  12
[23-10-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora sapo ka publikuar projektin e saj më të ri "Shumë ON".Kënga është puynuar nga Alandy (MAX Audio) e ndërsa teksti është shkruar nga vetë Dhurata.Kënga është ritmike dhe është shoqëruar me një videoklip fantastik i cili është punuar nga Max production Al.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Dhurata Dora - Shume On [Teksti dhe Klipi]
lyrics.al © 2007 - 2018