A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kthehemi Mbrapa Në Kohë Me Dhurata Dorën


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3
[29-10-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora që nga paraqitja e parë në skenë e deri më sot duket që ka ndryshuar kogja. Mesa duket përkushtimi i madh ndaj pamjes ka ndikuar që ajo sot të duket kështu si është tani, raporton Indeksonline.

Nëse e mbani mend, Dhurata asokohe dukej shumë më e shëndoshë dhe një stil shumë më ndryshe nga ai sot. (Indeksonline)

lyrics.al © 2007 - 2018