A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora Me Videoklip Të Ri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
[04-03-2016]
Këngëtarja Dhurata Dora sot përmes llogarisë së saj në "Instagram" ka paralajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Ajo gjithashtu ka publikuar një foto ku tregon se si do të duket gjatë klipit të ri.

Projekti i saj i fundit ka qenë "Shumë On" i cili nuk është se u mirëprit edhe aq mirë nga publiku si projektete paraprake "Ti Don" dhe "A bombi".

Të shohim se si do i rezultojë kënga e saj më e re.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

lyrics.al © 2007 - 2018