A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora - 1000 Kilometra


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  67

Fans' Comments

1 🔥🔥

17/08/2013

2013-08-17T23:59:07Koha e mir , e mir po un nuk jam me ty
Gjithqka shkon mir, shkon mir po ti nuk je aty
Dashuria e par e par per mua mbetesh ti
Dhe gjithqka qe sonte di e mesova un nga ti...
Si mund te jem e lumtur
Kur un jetoj pa ty...
As gjumi nuk me ze..
Kete gje ti a e din..

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej

Sa veshtir sa veshtir sa kam nevoj per ty
I shoh te tjeret te lumtur por un nuk kam arsye
Zerin tend .. me duket qe degjoj
Sa her un per ty mendoj sa her qe foton ta shikoj
Si mund te jem e lumtur
Kur un jetoj pa ty...
As gjumi nuk me ze..
Kete gje ti a e din..

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej

You know what? this thing wanna kill me
Tell my heart that u gonna ever be with me
Tell my heart that u are alive
Cause i will die without u by my side 2x

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej


Lyrics submited by BBlertae-Cards (9)

2018-04-18 08:44:12
Sa veshtir sa veshtir
sa kam nevoj per ty
2018-04-18 08:44:31
Te shoh ne enderr enderr
sa here qe une flej
2018-04-18 08:44:46
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
2018-04-18 09:33:48
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
2018-04-18 09:34:03
Si mund te jem e lumtur
kur un jetoj pa ty...
as gjumi nuk me ze...
kete gje ti a e din...
2018-04-18 09:34:12
Dhe gjithqka qe sonte
di e mesova un nga ti...
2018-04-18 09:34:18
Dashuria e par e par
per mua mbetesh ti.
2018-04-18 09:34:34
Gjithqka shkon mir,
shkon mir po ti nuk
je aty.
2018-04-18 09:34:44
Koha e mir,
e mir po un
nuk jam me ty.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018