A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diamond
  • Age:
  • 35
  • Birthday:
  • 30 June 1983
  • Zodiac sign:
  • ♋ Gaforrja
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
Music genres: Hip-Hop

Diamond is a popular singer. Rap-artisti i ri Diamond apo Diamant Binishi ka sjellë disa projekte muzikore.

Më datë 5 Prill 2016, Diamond publikon videoklipin "Kejt I Kom".

Më datë 20 Dhjetor 2016, Diamond publikon videoklipin "Chill".

Më datë 6 Maj 2017, Diamond publikon videoklipin "Gjith". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga vetë Diamond.

Më datë 23 Shtator 2017, Diamond publikon videoklipin "Diamond". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga vetë Diamond, ndërsa për orkestrimin u kujdes 2Ton. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 6 Dhjetor 2017, Diamond publikon videoklipin "Baby Jem". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga vetë Diamond. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 14 Prill 2018, Diamond publikon videoklipin "Pasha Nanen". Videoklipi u prodhua nga XL Films.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018