A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Tahiri

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  30
  • Origin:
  • Maqedoni 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 11
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Diana Tahiri is a popular singer of Kids music. Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi. Në Shtator 2017, Diana Tahiri merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Një Sekret"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Adelina Tahiri

(Her sister)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Salije Bajrami

Denisa Dehari

Roderika Ukelli

Vanesa Sono

Vjollca Osmani

Edueda Salihaj

Vesa Berisha

Roza Sadiku

Rreze Bekteshi

Alisa Jerliu


Tags: Diana Tahiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018