A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Diana TahiriTags: Diana Tahiri
Origin: Maqedoni    Residence:        Age: 11  
Diana Tahiri is a popular singer in junior music. Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.6 / Votes cast:  15


Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote