A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dida, Cela E Kovaci

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Dida, Cela E Kovaci is a popular singers trio of Rhapsodic Traditional music. Më datë 7 Gusht 2011, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Kenge Per Isa Boletinin". Më datë 14 Shkurt 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Këngë Për Hasan Fazlin 1". Më datë 12 Prill 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Nen Terezes". Më datë 12 Prill 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "N'oda Burrav Shqiptaris". Në vitin 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë albumin "Ali Pasha"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Ali Pasha (2013)

Kenge Ne Shume Vite

Kenge E Gezim Po Na Shkon Jeta

Lidhe Per Jete Hasi E Luma


» Add A Song »

Këngë Për Hasan Fazlin 1
Kullat Tona
Nen Terezes
N'oda Burrav Shqiptaris
Kenge Per Isa Boletinin


Related Artists:

Trio Zajazi

Trio Rona


Tags: Dida, Cela E Kovaci, Dida, Cela E Kovaqi, Hysen Dida Rrustem Cela, Rexhep Kovaçi, Rexhep Kovaqi, Rexhep Kovaci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018