A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diell Rushiti

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Tetove 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Diell Rushiti is a writer. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe eshte kengetar. Po ashtu ai meret edhe me poezi. Se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

» Add A Poem »Related Artists:

Mahir Ademi

Iljaz Jashari

Gajur Pajaziti

Kreshnik Ibrahimi

Vahit Nasufi

Perparim Blakaj

Xheladin Hamza

Fatmir Çitaku

Endrit Mehmeti

Shkelqim Zeka


Tags: Diell Rushiti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018