A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diell Rushiti
  • Origin:
  • Tetove 
  • Residence:
  • Kosovë 
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  11

Diell Rushiti is a not so popular writer. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe eshte kengetar. Po ashtu ai meret edhe me poezi. Se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine.

» Edit Bio »

» Poems »
lyrics.al © 2007 - 2018