A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Trandafili

nuk te dhurova trandafil qe ti marresh ere por ta dhurova zemren time qe ta kesh per her kur te biej shi kujtoj lotet e mij kujtoje qastin kur me le ne vetmi rruget na u ndan dhe lotet nuk u than zemrat tona nuk do te harrohen edhe pse dikur u ndan

- Diell Rushiti


- Submitted by erdoniti -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

lyrics.al © 2007 - 2018