A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dashurisht

Fillimisht pavarsisht ose paralelisht, kjo qe po te them natyrisht nuk eshte krejtesisht gabimisht, E kam serjozisht por fatmirsisht dhe fatkeqsisht njekohsisht kjo ndodhi simetrikisht ose rastesisht, ndoshta ndodh politikisht ose qellimisht, Sdi ca te them tani, po te shkruaj pambarimisht perfundimisht dhe deshperimisht, ndersa ti ne keto momente po thua ky nuk qenka mir menderisht dhe fizikisht, jam mire plotesisht, nejse tani e kam serjozisht dhe sinqerisht,dua te jemi bashke perjetesisht, kete gje dua ta mendosh serjozisht,më ke rrëmbyer shikimisht thellesisht, mendoj qe je nje vajze unike dhe te gjitha keto qe te thahse teorikisht, nuk jane genjeshtra me bisht sepse tek ty gjendem plotesisht dhe krejtesisht, Eee i lemë keto gjera, thellesisht dhe perfundimisht TE DUA

- Diell Rushiti


- Submitted by erdoniti -

Not Yet Rated


lyrics.al © 2007 - 2018