A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diona Fona

Tags: Diona Fona

Residence:        Age: 19  
Diona Fona is a popular singer in pop music. Diona eshte rritur dhe lindur ne Britani Te Madhe, por aspak nuk e la anash gjuhen shqipe. Dhe gjithashtu flet nje gjuhe mjaft te embel. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Londër, është e fokusuar në studimet e saj për artin skenik, çka ka bërë që ajo të mos jetë e pranishme në skenën muzikore pas verës për një kohë të pacaktuar. Diona Fona është këngëtare e re e cila u njoh fillimisht për “covers” të hiteve të mëdha botërore ku ajo vuri në pah...

>> Full biography >>


  • Find Diona Fona on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  66

Diona Fona in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018