A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diona Fona

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  99
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diona Fona is a popular singer of Pop music. Diona eshte rritur dhe lindur ne Britani Te Madhe, por aspak nuk e la anash gjuhen shqipe. Dhe gjithashtu flet nje gjuhe mjaft te embel. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Londër, është e fokusuar në studimet e saj për artin skenik, çka ka bërë që ajo të mos jetë e pranishme në skenën muzikore pas verës për një kohë të pacaktuar. Diona Fona është këngëtare e re e cila u njoh fillimisht për “covers” të hiteve të mëdha botërore ku ajo vuri në pah...

>> Full biography >>


Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arsinda

Anita Latifi

Inna (Ina Kollçaku)

Olidena

Eronida

Edea Demaliaj

Enxhi Nasufi

Laura Radi

Dina Shabani

Eliona Qira


Tags: Diona Fona

Diona Fona in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018