A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dionis Xhafa

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  4
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Dionis Xhafa is a writer. Dionis Xhafa ka mbaruar studimet për Gazetari në Universitetin e Tiranës. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë gazeta. Aktualisht punon në gazetën "Shekulli"....

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social Accounts

» Add A Poem »Related Artists:

Kadri Mehmeti

Besnik Jaha

Bujar Meholli

Leonard Mrishaj

Iljaz Jashari

Klevis Maliqi

Gentinikqi

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj

Endrit Mehmeti


Tags: Dionis Xhafa

Dionis Xhafa in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018