A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj A-Boom

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  38
BIOGRAFIA: Dj A-Boom is a popular songwriter, DJ, collaboriative artist and producer of Hip-Hop & Dance music. Dj Aboom eshte Ardian Luboja. Ai eshte nje Dj i shkelqyer por njekohsisht eshte edhe Dj i repistit shqiptar Noizy. Dj Aboom jeton ne Zvicer por tani me shum eshte ne Durres sepse i nevojitet Noizy-t. Ai eshte nje djal shum i talentuar. Ai se bashku me Durimkid ben qudira. Më datë 22 Qershor 2017, Dj A-Boom & Kidda publikojnë videoklipin "E Imja". Teksti u shkrua nga Dj A-Boom, Kidda. Më datë 22 Dhjetor 2016, Dj A-Boom publikon videoklipin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

O.T.R.

(Current label)

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See More

» Dërgo Një Këngë »
Related Artists:

Klevis Gjergji

Florian Zyka

Brikel Guga

Kushtrim Hajrullahu

Ejup Shabani

Enver Shëngjergji

Agim Prodani

Shpëtim Kushta

Reshat Randobrava

Drinor Zymberi


Tags: Dj A-Boom, Dj-Aboom, A-Boom, Dj A Boom

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018