A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dj A-Boom - Badman Tune  (Feat. Akkurat, Kidda & Tanar)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T15:00:02

Featuring

Kidda

Featuring

TanarSorry, this song lyrics is not yet available "Badman Tune" sung by Dj A-Boom.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Badman Tune".
The music video from Dj A-Boom attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018