A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Blunt

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  69
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dj Blunt is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Edon Dedi, apo siç e njohin të gjithë si Dj Blunt, dallohet në skenë me muzikën rep, hip-hop. Ky reper gjatë karrierës së tij ka bashkëpunuar me shumë rep-grupe të vendit dhe të gjitha këngët kanë shënuar suksese. Si të gjithë reperët, ashtu edhe Dj. Blunt në këngët e tij ka fjalë banale, për të cilat thotë se janë normale, meqë muzika rep kudo këndohet edhe me fjalë banale. “Reperat në përgjithësi përdorin fjalë banale kudo në botë jo vetëm tek ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

NR

(Former member)

Twitter

Account

SnapChat

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Blunt For President (2013)

Classic G (2011)

Dj Blunt (2008)

The Big Picture (2005)


» Add A Song »

Dubai
Shaolin Gang
Nese M'don Ti (Remix)
Shota
Qika Jeme
Edhe Pak
Xhinset
Do You Love Me
Tululu
Vera

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (1)


Related Artists:

Xhero

Barooti

Real Mc

Tiki

Cyclone

Memli Krasniqi

BlackLion

Niil-B

Blasta

Lil' Liri


Tags: Dj Blunt, Dj-Blunt, Djblunt

Dj Blunt in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018