A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Blunt & Real 1 - Sen Tjeter Nuk Vyn  (Feat. Noizy)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2010

2010-06-12T17:01:31

Featuring

Noizy

See Also

Real 1

Video Production:

Entermedia

Song from the album:

"Hip-Hop Summer Trip"

Song from the album:

"Hite Te Reja"

Song from the album:

"Classic G"


Yeah, Dj Blunt, You know how we go
Real 1, We get a special guest tonight
Noizy, let’s go.!

Noizy:
We got Blunt in the house, got Real in the house..
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangsta)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Noizy:
Tjeter s`ka le hiq mos kerkoni..
Se kot na lodhe se kurr sun na rrzoni..
Se kom hyp aty ku nuk doni..
Now Them Pussy ??.. Like They Know Me..
Like they know Mee, like they know Mee..
I want the Ladies in the House say Noizy..
Like Theyy know Me, Like they know Me.

Noizy:
We got Blunt in the house, got Real in the house..
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangsta)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Real 1:
Dj sonte po n`shon venin e sakt..
Dj Blunt sonte po n`shon venin e sakt..
Skena per neve na bojna kejt Pull Up..
Saa hinem n’sken na bojna kejt Puull Up..
Qomi ato durë..dur
Mos m`prek Mu..
Jom unë t’kallzoj..
Ti kallzoju Kejtve..
Qa lypum Na..
Jena Komplet..
Ti Je ajo, ti je ajo, ti je ajo..
Kudo qe hec ti..
qe t’jee shum sex..
Ajo qa veshi..
Doket shum mir n’to..
Mos o ngusht ?? Po, so.!

Noizy:
We got Blunt in the house, got Real in the house..
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangster)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Krejt hupin Kontroll kur na jena n`Club.
Naa jena n’club kur na jenaa n‘club. (x2)

We got Blunt in the house, got Real in the house
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangsta)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Noizy:
Yeah ..Yeah ..Yeah ..Yeah. (x16)

Real 1:
Rruges na tu shku, na s’jena straight..
Rruga shum e gat, une jom i njejt. (x2)

Noizy:
Boj hit per qdo stinë, Suksesi Mu nuk m`ngin.
Nga Tirana ne Prishtinë. `(aiiijjj)(x4)
Dj Blunt, Real 1 in the house, in the house, in the house..
Noizy We got in the house, in the house,
in the house.! (x2)


Lyrics submited by Vjosa96   SyOsSOTR   Saaraandaa   linoizyjtm   Sopche   Labinnot   Beniy   Milkkaa   BardhaaOtr   kosllo   vivakosova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018