A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Blunt & Real 1 - Do You Love Me  (Feat. Linda Hakaj)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2017

2017-06-10T15:00:00

Featuring

Linda Hakaj

See Also

Real 1

Music & Lyrics:

Dj Blunt

Music:

Florent Boshnjaku

Music & Lyrics:

Real 1

Participating in

Zhurma Show 2017


Lujna na lojna, lujna na lojna
Sonte e ki ditelindjen, nata osht e jotja
Luja Veton me Loui Vuitton

Ref:
Do you love me? do you do you,
Do you need me? do you do you
Do you want me? Do do you do you
Do do you?do you do you?

Lujna na lojna, lujna na lojna
Sonte e ki ditelindjen, nata osht e jotja
Syn o syn ty a po te hyn
O syn o syn a po shkon ne gym

Ref:
Do you love me? do you do you,
Do you need me? do you do you
Do you want me? Do do you do you
Do do you?do you do you?


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018