A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Bungi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Kercove 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Bungi is a singer. Dj BunGi eshte rritur ne nje familje intelektualesh. Pasionin dhe talentin e ka te trasheguar nga Shoku i tij,ndersa per here te pare ka kenduar ne moshen 10 vjecar ne "Akordet e Kercoves". BunGi ka mbaruar Kurse per Dj Ndersa eshte diplomuar ne Univerzitetin IUS. Te njejten kohe BunGi ka punuar rreth 3 vite ne Studio ArttYReCordS. Talenti i tij per muzike eshte vecuar gjate audicionit shume te njohur shqiptare "Ethet e se premtes mbrema" ku BunG...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

B-Ullet

Tonny-D

Backy

Jasmin

A Loc

Elvin A.K.A Mbreti

8kg

Koda

Erto

Neritan


Tags: Dj Bungi, Bungi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018