A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nurteel

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Nurteel is a popular singer and songwriter. Nurteel është një producenti i njohur, i cili bashkëpunon me shumë artistë të muzikës shqiptare. Më datë 19 Mars 2015, Shpat Kasapi publikon videoklipin "S'munesh Ti Pa Mu", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nurteel, teksti u shkrua nga Granit Gashi, Nurteel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Massive Production. Më datë 28 Qershor 2016, Greta Koçi publikon videoklipin "A Ja Vlejti", në bashkëpunim me Nurteel...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Librond Musliu

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri

Goya

Altin Ahmeti


Tags: Nurteel, Dj Nurteel, Nurteel Morina, Nurtel Morina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018