A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Sardi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  35
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Sardi is a popular DJ of Dance music. DJ Sardi known as one of the most revered members of the Albanian scene. Music has always been his passion ever since he was very young. He enjoys doing quality live mixes on the turntables to all types of genres. He always wants to satisfy his clients and make sure that they are having a good time with quality services. With 15 years of experience as a musician, his signature style of mixes is what makes him pump up the crowd with a high demand ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Flamur Shehu

(His father)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vin Veli

Dj Iljano

Dj Vicky

Dj Nago

Alsked Rrenja

Gerald Zyfi

Renato Zeqollari

Endrik Beba

Elis Nova

Mali G Grand Thugz


Tags: Dj Sardi, Sardi, Sardi Shehu, Sardi Dj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018