A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diellza Kolgeci

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  733
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diellza Kolgeci is a popular singer of Pop music. Eshte nje nga ikonat e bukurise kosovare. Nje vajze e re, qe me ambicien e pashoq, ka zgjedhur qe ti beje te gjitha, aq sa edhe per vete ate eshte e veshtire qe te numeroje fushat ku ka eksperimentuar deri me tash. Diellza Kolgeci eshte teper e njohur ne Kosove, ndersa ketu tek ne ka bere me teper buje me klipin e saj te pare muzikor te quajtur "Si Kleopatra", me pjesemarrjen ne klipin e Ciljetes, si dhe ne shfaqjen per here te pare me nje pje...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adelina Thaqi

Aurora Susuri

Eliza Hoxha

Jehona Sopi

Mimoza Mustafa

Hueyda El Sayed

Juliana Pasha

Leonora Poloska

Zhaku

Inis Gjoni


Tags: Diellza Kolgeci, Djellza Kolgeci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018