A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djemte E Vjoses

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Djemte E Vjoses is a popular group/singers of Southern Albania Traditional music. Më datë 17 Janar 2009, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Jam Nje Djal Nga Laberja". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dy Bejka". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Belice E Bardhe". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dola Qe Kur Doli Ylli". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kenga Lapardhiote

Grupi Ali Pasha

Djemte E Mallakastres

Grupi Opari

Bilbilat E Vrionit

Da Lee

Vëllezërit Llamari

Horizonti Blu

Oki Dhe Vizioni

Grupi I Lunxhërisë


Tags: Djemte E Vjoses, Djemt E Vjoses

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018