A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Domeniko

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  42
  • Origin:
  • Lushnje 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Domeniko is a popular singer. Kenga e tij e pare ishte "Gjithcka Mbaroi". . Priten shume kenge te tjera qe do regjostrohen ne studio e tij personale D.L.D ReCoRdS. Ai vjen me nje album ne bashkpunim me Hight prodocent Elgit Doda...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erion Beqo

Glenis Dume

Bunjamin Cajani

Andi Qerreti

Loni Haklaj

Tin (Boletin Musa)

Rim-Mortal

Liil Craizy

Edijan Muhaxheri

Ergin Iseni


Tags: Domeniko, Dome Niko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018