A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorand Sinani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  62
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dorand Sinani is a popular singer of Pop music. Më datë 1 Korrik 2013, Dorand publikon videoklipin "Syte E Saj", në bashkëpunim me Young Ghetto. Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu, teksti u shkrua nga Getinjo. Më datë 2 Maj 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "M'don Ti". Më datë 26 Gusht 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Shkojm Larg". Më datë 7 Nëntor 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Na Dy". Më datë 4 Mars 2016, Dorandd publikon videoklipin "Malli". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albatrit Muqiqi

Neki Emra

Qendrim Pllana

Vigan Shehu

Leutrim Gervalla

Red Bloody

Andin Randobrava

Vali Kuqi

Estto

Gzim Ukiqi


Tags: Dorand Sinani, Dorand, Dorandd

Dorand Sinani in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018