A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Doruntina Qamili (Dina)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Doruntina Qamili (Dina) is a popular singer of Pop music. Ajo eshte me prejardhje nga Gjilani i Kosovës. Më datë 11 Dhjetor 2012, Doruntina Qamili publikon videoklipin "Padrejtsi". Më datë 27 Shkurt 2013, Doruntina Qamili publikon videoklipin "Nuk Jemi", në bashkëpunim me Pizha. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 25 Shkurt 2016, Seldi & Doruntina publikojnë videoklipin "So Leht". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Seldi Qalliu, Doruntina Qamili (Dina), ndërs...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marsela Dushi (Marsi)

Liridona Sinani (Dona)

Jona Koleci

Antonela Çekixhi

Jozefina Simoni

Ana Bakaj

Anisa Dervina

Lori Delhysa

Blerina Osaj

Bora Fera


Tags: Doruntina Qamili, Dina

Doruntina Qamili (Dina) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018