A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Double G Army

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  43
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Double G Army is a popular group/singers and label of Hip-Hop music. D.u.D.a me emrin Burim O. Osmani ka lindur me 12 nentor 1985 ne Gjilan dhe esht momentalisht ndjek studimet per Stomatologji ne Tirane. Ai e ka filluar ne moshen 14-vjeçare kur mori pjese ne nje koncert ne Gjilan me kengen "Gangsterat". Reperi mirnjohur Duda si dhe Bashkthemelusi i Double G një koh të gjat nuk është prezentë në temat ditore, është larg studios, larg shokve të tyj. Arsieja ishte një mrekulli, diqka që atë do e shti ende më tepër t...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


This Label's Memmbers :: Double G Army:

D.U.D.A.

B-Genius

ZeeroMan

Rascom

Strongi

Nico OTR

WhoBrave

Mr.Safet

Monny

Bidaki


Tags: Double G Army, Double G, Double-G.

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018