A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  94
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Doza is a popular singer of Hip-Hop music. Doza Mc (Droge-Obsesion-Zinxhir-Anarki). Emri i vertet eshte Mario Dino. Filloi te regjistroje muzike qe nga 17/9/2005. Eshte pjesetar i grupit B.A.V Records & Da New Chain. Më datë 7 Gusht 2010, Kurorat Fiks publikon videoklipin "Stile Me Kile", në bashkëpunim me Doza Mc. Më datë 10 Janar 2012, Doza publikon videoklipin "Ruleta". Më datë 4 Korrik 2014, Doza publikon videoklipin "Qesh Pak! Pse Kaq Serioz?". Më datë 18 Gusht 2013, Doza...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Da New Chain

(Current member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tidra

Leuname

Lani (Street Thugs)

Blazer

Mali G

Bohemi

Joint Jointinjo

Zero

Paniku

Ibra-G


Tags: Doza, Doza Mc, D.O.Z.A, Mario Dino

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018