A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Doza - Thjeshte Une


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/06/2013

2013-06-23T21:02:10


It's a long time that we try finding the lyrics to "Thjeshte Une" sung by Doza.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Doza attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018