A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
MajkTags: Majk, Dr.Mic, Dr. Mic, Dr Mic, Kastriot Rexha
Origin: Prishtine    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: Shigjetari  
Majk is a very famous singer in hip-hop music. Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, kreu shkollen fillore ne sh.f."Ismail Qemaili" kurse ate te mesmen ne "Gjin Gazull". Enderra e tij te cilen e ka realizuar tash me eshte te qenurit nje reper famshem kosovar,e njohin e adhurojn dhe e degjojne pothuajse te gjithe. Ne vitin 2005 formoi grupin TDS i cili tani eshte i perber nga Kastrioti(Majku) dhe Onati me te cilet ka arritur ne suksese mjaft te mëdha sidomos viteve te fundit me bashkpunim... >> Full biography >>
  • Find Majk on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  608
» Add A Song »


 :: Fund ::  
 :: Dashni ::  
 :: S'jena Mo ::  
 :: Kcen ::  
 :: Sa Dit Sa Net ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote