A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dren Abazi

Tags: Dren Abazi, Zig Zag Orchestra, Zig-Zag Orchestra

  Age: 32   Zodiac sign: Ujori  
Dren Abazi is a popular singer and songwriter in easy listening music. Mjaftoi nje kenge per ta bere Dren Abazin jo vetem te fameshem, por edhe nje seks simbol Shqiptare. 1.92 metrat gjatesi, pamja terheqese, veshja gjithmone me stil, tipi pak indiferent, kaq i duhej per ti bere femrat te apasionoeshin pas tij dhe te ”Shkulnin floket” sa here shfaqej ne ekran. Interesi i mediave per Drenin ishte i madh dhe thuajse cdo jave ate e shikoje ne kopertinen e ndonje gazete apo reviste. Titujt ishin thuajse te njejte: Dren ...

>> Full biography >>


  • Find Dren Abazi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  32

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018