A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dren Abazi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  34
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dren Abazi is a popular singer and songwriter of Easy Listening & Jazz music. Mjaftoi nje kenge per ta bere Dren Abazin jo vetem te fameshem, por edhe nje seks simbol Shqiptare. 1.92 metrat gjatesi, pamja terheqese, veshja gjithmone me stil, tipi pak indiferent, kaq i duhej per ti bere femrat te apasionoeshin pas tij dhe te ”Shkulnin floket” sa here shfaqej ne ekran. Interesi i mediave per Drenin ishte i madh dhe thuajse cdo jave ate e shikoje ne kopertinen e ndonje gazete apo reviste. Titujt ishin thuajse te njejte: Dren ...

>> Full biography >>


Art Abazi

(His brother)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valon Rama

Papushi

Don Arbas

Hysni Zeqiri

Dardan Aliu

Adrian Rusta

Endrit Duraku

Rrufeja

Eroll Murati

Ernim Ibrahimi


Tags: Dren Abazi, Zig Zag Orchestra, Zig-Zag Orchestra

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018