A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dren Abazi - Lamtumire


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

22/05/2016

2016-05-22T14:00:01

Arrangement:

Dren Abazi

Arrangement:

Samer Agolli


Lamtumire hije o e bukra vashe
une do te vet tash o hije ne vend te larget

me vjen keq vasho qe nuk u pame
dhe pa m`dhan bese vash
na duhet me u nda
por besoj se netet nuk na jane haru t`perqafum qe i kemi kalu

lamtumire oj sy zezja e ime
s`te haroj do t`me jesh ne kujtime
por besoj se netet nuk na jane haru t`perqafum qe i kemi kalu

lamtumire hije o e bukra vashe
une do te vete tash o hije ne vend te larget

lyrics.al © 2007 - 2018