A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drilond Tahiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Örnsköldsvik 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Drilond Tahiri is a singer of Pop & R&B music. Ai vjen prej fshatit Mushtisht i komunes se Suharekes. Prej vitit 1998 jeton dhe vepron ne München te Gjermanise. Drilondi shkollen fillore e filloi ne Suedi ndersa shkollimin profesional e perfundoi ne Gjermani. Nga deshira e madhe per te kenduar, si i vogel eshte verejtur talenti i tij per muziken. Ai mori pjese ne shume programe shkollore e neper kore te ndryshme,mirepo per shkak te arsyjeve personale gjate femijerise ai nuk pati mundesi qe ta...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

8kg

Gjend

Leonard Alija

Kadir Sojeva

Don Pate

Melache

Valon Krasniqi

Orhan Shaqiri

Ibo Buzoli

B Fresh


Tags: Drilond Tahiri, Drilon Tahiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018