A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drita Fejza

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Drita Fejza is a popular writer. Pas librit me poezi për të rritur, "Shpirti i arratisur" (shtëpia botuese PA, 2013), krijuesja Drita Fejza Ajazi para lexuesit po del me librin e saj më të ri, të letërsisë për fëmijë, përkatësisht me tregimin, “Melodia e Pyllit”. Në këtë krijim letrar paraqitet konflikti, për të mos thënë, lufta e përhershme ndërmjet të mirës e të keqes. Për më tepër, në këtë rrëfim shpërfaqet lufta ndërmjet të bukurës e të shëmtuarës. E bukura që jepet e person...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Lume Plaku

Mimoza Bici

Arsejda Gjyli

Lediana Kapaj

Fatmire Duraku

Viktoria Xhako

Aferdita Beçiri

Anita Hoxha

Natasha Lako

Makfire Canolli


Tags: Drita Fejza

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018