A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dritan Ajdini

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  33
BIOGRAFIA: Dritan Ajdini is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 30 Gusht 2011, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Baba Sherifi". Më datë 12 Maj 2012, Dritan Ajdini publikon videoklipin "S'thyhet Jo Tepelena". Më datë 4 Gusht 2013, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Shqiperi Nuri". Më datë 24 Tetor 2014, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Do Vi Nuse Te Te Marr". Në Maj 2015, Dritan Ajdini merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Je Dhurate". Më datë 13 Nëntor 2015, Dritan Ajdini publikon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bledar Hoxhaj

Elton Qeraj

Shpetim Selami

Ledio Arapaj

Spartak Xhaferraj

Ilia Basho

Klordian Rama

Behar Spahiu

Vasillaq Gremi

Arjan Zika


Tags: Dritan Ajdini, Dritan Hajdini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018